Ansatte

Administrasjon
Administrasjonen holder til i Jernbanebygget, Torvgt. 1 3770 Kragerø.
Vår kontortid er hverdager fra 08:00 – 15:30

Daglig leder: Inge O. Rønning, tlf.nr. 40 00 58 60 inge@fjordbat.no
Kontorleder Jannicke B. Janssen, tlf.nr. 48 84 23 43 jannicke@fjordbat.no
Sekretær: Janne Kvilaas, tlf.nr 40 00 58 61 janne@fjordbat.no
Utpekt person: Henriette Jørgensen Tveit, tlf.nr 98 08 22 93 henriette@fjordbat.no

 

 

Gods- og ekspedisjon, Kragerø Fergekai
Ekspedisjonen er åpen mandag, onsdag og fredag fra 12.15 – 15.30
Ved henvendelser utenom oppsatt åpningstid, ring 40 00 58 58 eller besøk oss på kontoret i Jernbanebygget,
Torvgt. 1

Vi gjør oppmerksomme på at billetter/verdikort selges ombord på fergene.

Våre ferger:

MF Kragerø

Tlf.: 952 22 503 / E-post: kragero@fjordbat.no
Skipper Terje Nygaard
Skipper Jon Waggestad
Maskinist Hans K. Jørgensen
Maskinist Ivar Hagen
Matros Karl Inge Vederhus
Matros Jan Edv. Thoresen

BF Jesper
Tlf.: 992 41 559 / E-post: jesper@fjordbat.no
Skipper Per Aasvik
Skipper Thomas Tveit
Maskinist Kjell Tveitereid
Matros Kenneth Apeland

Perlen
Tlf 468 06 106 /E-post: perlen@fjordbat.no
Skipper Roger Schjølberg